O nas

Zapraszamy do zakupów: regały magazynowe, regały metalowe, regały wspornikowe.

Jako doświadczony i rzetelny dystrybutor artykułów zaopatrzenia rolnictwa, ogrodnictwa, przemysłu ,leśnictwa ,oraz gospodarstw domowych Partner handlowy firmy KRAMP sklep franczyzowy GRENE w Miliczu , zaopatrujemy w nowoczesne regały magazynowe , oraz systemy regałowe zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Prezentowane regały mają zastosowanie zarówno w małych, jak i większych magazynach, biurach, ale również w gospodarstwach domowych ,archiwach zakładowych, jak również w większych archiwach firm, banków, instytucji państwowych, sądów i innych placówkach. ,doskonale nadają się także jako wyposażenie garaży, warsztatów, kotłowni, zapleczy sklepów, czy hurtowni.
Wszystkie prezentowane regały mają konstrukcję zaczepową, ponieważ ich montaż jest szybszy i łatwiejszy od tych skręcanych śrubami. Każdy z prezentowanych produktów może być wykorzystany jako regał wolnostojący, a konstrukcja wybranych regałów magazynowych pozwala na zabudowę szeregową. Regały szeregowe umożliwiają dostawianie kolejnych segmentów do regału podstawowego. Jest to rozwiązanie szczególne korzystne cenowo, ponieważ regały dostawne są zawsze tańsze od podstawowych.
Wszystkie półkowe regały są malowane proszkowo na kolor: czarny RAL 9005,  popielaty RAL 7035,  niebieski RAL 5005.
Oferowane regały charakteryzują się solidnym i precyzyjnym wykonaniem, dużą wytrzymałością i sztywnością konstrukcji. Materiały, z których zostały wykonane cechują się wysoką jakością. Nogi regałów półkowych mogą być wyposażone są w stopki metalowe. Wszystkie regały  są niezwykle funkcjonalne i nie posiadają ostrych krawędzi.
Nasze regały spełniają wymogi polskiej normy PN-78 M-78320, 78321 i nie wymagają kotwienia do ścian lub podłoża.
Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu produkty, które będą długo i bezawaryjnie spełniać swoją funkcję.
Zapewniamy CENY PRODUCENTA oraz SZYBKIE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIENIA!